Inšpiratívne články pre váš rozvoj

Kedy astrálne cestovať?

Keď začíname s astrálnym cestovaním, beží nám hlavou skutočne mnoho otázok a dnes si na jednu odpovieme.

Keď sa svety prepájajú (samovoľné astrálne vystúpenie)

Ponorila som sa do tejto krásy a zrazu zisťujem, cítim, uvedomujem si, že som mimo svojho tela, že plne vnímam, ako sedím a ako len pritakávam tomu, čo hovoria, ale nebola som to na plno ja... Akoby som počula svoj hlas niekde v tuneli, tak vzdialený.

Ako na myšlienky? Poradia astrálni cestovatelia🔝

"Chcem astrálne cestovať, ale čítal som že potrebujem ovládať svoje myšlienky, môžete mi dať nejaké tipy, ako by som tie myšlienky mohol zlepšiť?" Poďme na to, máme tie správne postupy a návody 🧘

Môže ma niekto vytiahnuť do astrálneho sveta?

Priatelia predstavte si, že napíšete email fitness trénerovi: "Prosím príď za mnou, zapôsob na mňa, nech dokážem hneď zdvihnúť 100kg nad hlavu." S astrálnym cestovaním je to úplne rovnaké. Musíte si vytrénovať hŕbu nehmotných "svalov" a potom si môžeme vzájomne pomáhať.

Príbehy začiatkov astrálnych cestovateľov

Tá radosť, keď sa konečne podarí aspoň na chvíľu vystúpiť! :-) Ak aj ty patríš medzi astrálnych cestovateľov, napíš nám na pohodove@astralnecestovanie.sk a spojme sa spolu. Astrálny svet je veľmi rozsiahly na prežitky aj poznania, budeme šťastní, za každého ďalšieho bádateľa.

Ako na manifestáciu

Odporúčam ti sa najprv pozrieť na náš online webinár o astrálnom cestovaní, kde sa konkrétne manifestácii ďalej venujeme od polovice webináru.

Prehĺtanie pri astrálnom cestovaní

je častý problém pri uvoľňovaní fyzického a astrálneho tela. Na zníženie tvorby slín pomáha mať zľahka pootvorené ústa a oprieť jazyk za horné zuby.

4 otázky a odpovede: Nemám vôbec žiadne skúsenosti, je kurz pre mňa?

Zaoberáte sa lucidním snívaním? Nemám vôbec žiadne skúsenosti, je kurz pre mňa? Áno, ideme v ňom od úplných základov, teda je aj pre ľudí, ktorí sa v živote nezaoberali vlastnou mysľou a nehmotným svetom. Zároveň je tiež pre ľudí, ktorí majú k astrálnemu cestovaniu veľmi blízko, všetko cítia a sú "tesne pred vystúpením", len sa nedokážu odpútať od tela.

Video ZADARMO

Tu nájdeš 2,5 hodinovej video plné energie a informácií. Kompletné informácie, ktoré potrebuješ poznať, než sa pustíš do astrálneho cestovania. Nech sa páči 🙏🏻

Audio meditácie poznania

Realita je odrazom našich vlastných myšlienok ...
Práve preto je v našom najvyššom záujme prežívať len tie najlepšie myšlienky, ale to nie je vždy tak jednoduché...

Viac o audio meditáciách

Astrálne cestovanie

Poznaj život nezávislý na hmotnom tele

Chcem astrálne cestovať