Inšpiratívne články pre váš rozvoj

Ako na myšlienky? Poradia astrálni cestovatelia🔝

"Chcem astrálne cestovať, ale čítal som že potrebujem ovládať svoje myšlienky, môžete mi dať nejaké tipy, ako by som tie myšlienky mohol zlepšiť?" Poďme na to, máme tie správne postupy a návody 🧘

Môže ma niekto vytiahnuť do astrálneho sveta?

Priatelia predstavte si, že napíšete email fitness trénerovi: "Prosím príď za mnou, zapôsob na mňa, nech dokážem hneď zdvihnúť 100kg nad hlavu." S astrálnym cestovaním je to úplne rovnaké. Musíte si vytrénovať hŕbu nehmotných "svalov" a potom si môžeme vzájomne pomáhať.

Príbehy začiatkov astrálnych cestovateľov

Tá radosť, keď sa konečne podarí aspoň na chvíľu vystúpiť! :-) Ak aj ty patríš medzi astrálnych cestovateľov, napíš nám na pohodove@astralnecestovanie.sk a spojme sa spolu. Astrálny svet je veľmi rozsiahly na prežitky aj poznania, budeme šťastní, za každého ďalšieho bádateľa.

Ako na manifestáciu

Odporúčam ti sa najprv pozrieť na náš online webinár o astrálnom cestovaní, kde sa konkrétne manifestácii ďalej venujeme od polovice webináru.

Prehĺtanie pri astrálnom cestovaní

je častý problém pri uvoľňovaní fyzického a astrálneho tela. Na zníženie tvorby slín pomáha mať zľahka pootvorené ústa a oprieť jazyk za horné zuby.

4 otázky a odpovede: Nemám vôbec žiadne skúsenosti, je kurz pre mňa?

Zaoberáte sa lucidním snívaním? Nemám vôbec žiadne skúsenosti, je kurz pre mňa? Áno, ideme v ňom od úplných základov, teda je aj pre ľudí, ktorí sa v živote nezaoberali vlastnou mysľou a nehmotným svetom. Zároveň je tiež pre ľudí, ktorí majú k astrálnemu cestovaniu veľmi blízko, všetko cítia a sú "tesne pred vystúpením", len sa nedokážu odpútať od tela.

Video ZADARMO

Tu nájdeš 2,5 hodinovej video plné energie a informácií. Kompletné informácie, ktoré potrebuješ poznať, než sa pustíš do astrálneho cestovania. Nech sa páči 🙏🏻

Astrálne cestovanie v sne

Astrálne cestovanie v sne nám dáva jasný dôkaz, že po astrálnom cestovaní skutočne túžime aj na hlbšej úrovni.

Prirodzene som astrálne vystúpila

Od uvoľnenia a zdvíhania do zvislej polohy je to krásne, čisté astrálne cestovanie. Stále sa plne sústredíš a vedome si v zážitku.

Audio meditácie poznania

Realita je odrazom našich vlastných myšlienok ...
Práve preto je v našom najvyššom záujme prežívať len tie najlepšie myšlienky, ale to nie je vždy tak jednoduché...

Viac o audio meditáciách

Astrálne cestovanie

Poznaj život nezávislý na hmotnom tele

Chcem astrálne cestovať