Inšpiratívne články pre váš rozvoj

Je astrálne cestovanie bezpečné?

Dnes v noci ma z ničoho nič prepadla situácia, kedy sem sa zachvel, začal počuť elektrické výboje, vidieť fialovo-ružovú farbu, miestami so žiarivo bielymi bodmi ... potom, silné prasknutie, a ja sa jednak strašne zľakol, hneď na to som opäť opustil svoje telo, bez veľkého úsilia... Som zvedavý to áno, mám z toho však veľký rešpekt až strach, bojím sa duchov a iných vecí, ktorým so svojou fyzickou silou neubránim...

Milo pohltený spánkovou paralýzou

Úplne mi táto skúsenosť zmenila pohľad na spánkovú paralýzu, takže teraz už viem, že sa jej nemusím báť a brať ju ako niečo desivé, alebo ako nejakú poruchu, práve naopak, som za ňu teraz veľmi rád.

Som hoden astrálneho sveta?

Ten najintenzívnejší pocit vo svojom živote, cítim, že konečne viem, kam patrím a že viem, kam chcem ísť. Nie utiecť, ale poznávať.

Kedy astrálne cestovať?

Keď začíname s astrálnym cestovaním, beží nám hlavou skutočne mnoho otázok a dnes si na jednu odpovieme.

Keď sa svety prepájajú (samovoľné astrálne vystúpenie)

Ponorila som sa do tejto krásy a zrazu zisťujem, cítim, uvedomujem si, že som mimo svojho tela, že plne vnímam, ako sedím a ako len pritakávam tomu, čo hovoria, ale nebola som to na plno ja... Akoby som počula svoj hlas niekde v tuneli, tak vzdialený.

Ako na myšlienky? Poradia astrálni cestovatelia🔝

"Chcem astrálne cestovať, ale čítal som že potrebujem ovládať svoje myšlienky, môžete mi dať nejaké tipy, ako by som tie myšlienky mohol zlepšiť?" Poďme na to, máme tie správne postupy a návody 🧘

Môže ma niekto vytiahnuť do astrálneho sveta?

Priatelia predstavte si, že napíšete email fitness trénerovi: "Prosím príď za mnou, zapôsob na mňa, nech dokážem hneď zdvihnúť 100kg nad hlavu." S astrálnym cestovaním je to úplne rovnaké. Musíte si vytrénovať hŕbu nehmotných "svalov" a potom si môžeme vzájomne pomáhať.

Príbehy začiatkov astrálnych cestovateľov

Tá radosť, keď sa konečne podarí aspoň na chvíľu vystúpiť! :-) Ak aj ty patríš medzi astrálnych cestovateľov, napíš nám na pohodove@astralnecestovanie.sk a spojme sa spolu. Astrálny svet je veľmi rozsiahly na prežitky aj poznania, budeme šťastní, za každého ďalšieho bádateľa.

Ako na manifestáciu

Odporúčam ti sa najprv pozrieť na náš online webinár o astrálnom cestovaní, kde sa konkrétne manifestácii ďalej venujeme od polovice webináru.

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Audio meditácie poznania

Realita je odrazom našich vlastných myšlienok ...
Práve preto je v našom najvyššom záujme prežívať len tie najlepšie myšlienky, ale to nie je vždy tak jednoduché...

Viac o audio meditáciách

Astrálne cestovanie

Poznaj život nezávislý na hmotnom tele

Chcem astrálne cestovať